dokladnietu.pl – darmowy portal sprzedaży i kupna działek.

Masz zamiar kupić lub sprzedać działkę?

Jeżeli odpowiedź brzmi tak, to jesteś we właściwym miejscu!

DokładnieTu, to pierwszy tego typu całkowicie darmowy portal, o konkretnej specjalizacji z nastawieniem przede wszystkim na intuicyjną obsługę i przejrzystość ofert posiadający wyjątkową oprawę graficzną i funkcje, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

>Czas spędzony na naszym portalu ma być dla użytkownika przyjemnością – taki jest nasz cel!

Łączymy kupujących i sprzedających w sposób do tej pory niedostępny.

Umożliwiamy realizację dwóch podstawowych celów, a mianowicie kupna i sprzedaży działek.

Dzięki zróżnicowaniu ofert w ten sposób i nadaniu im tej samej wagi realizacja kupna lub sprzedaży nieruchomości może być znacznie prostsza i szybsza niż do tej pory, ponieważ obydwie zainteresowane strony mają w końcu możliwość do nawiązania kontaktu na tych samych zasadach. Od tej pory zarówno kupujący jak i sprzedający mogą przejąć inicjatywę nie ograniczając się jedynie do oczekiwania na telefon lub maila!

Wąska specjalizacja – znacznie większa przejrzystość.

Od początku chcieliśmy, żeby DokladnieTu było ofertą wyróżniającą się na tle pozostałych tego typu portali, dlatego postawiliśmy na wąską specjalizację.

Skupiliśmy się jedynie na działkach wszelkiego typu, odrzucając z definicji pozostałe nieruchomości jak domy i mieszkania, ponieważ po raz kolejny celem nadrzędnym była przejrzystość ofert i intuicyjna obsługa. U nas nie zostaniesz zaatakowany nadmiarem treści i grafiki – znajdziesz jedynie to, czego faktycznie szukasz.

Funkcje niedostępne nigdzie indziej.

Staramy się ułatwiać sobie życie oraz cenimy sobie czas wolny, o który coraz trudniej.

Żeby było szybko, łatwo i przyjemnie wprowadziliśmy rewelacyjną opcję obrysów działek, której nie znajdziecie nigdzie indziej! Dzięki temu bardzo szybko i bez wysiłku można stworzyć obrys danej działki, a każdy z potencjalnych kupujących już na etapie poszukiwań ma świadomość, o jaki obszar chodzi, jakie są możliwości aranżacji, usytuowanie względem stron świata itp. Tylko u nas działki z precyzyjną lokalizacją!

Odwiedzaj nas codziennie!

Jeżeli nie trafiłeś dzisiaj na wymarzoną ofertę na pewno znajdziesz ją jutro!

Jesteśmy przekonani, że kto szuka, zawsze znajdzie! Ogłoszeń przybywa, więc warto być na bieżąco i odwiedzać nas jak najczęściej ☺

Przekonaj się, jakie to łatwe.

  • Jeśli poszukujesz...

    Wystarczy, że skorzystasz z wyszukiwarki: określ w niej preferowaną lokalizację działki oraz promień poszukiwań i gotowe! Już po chwili będziesz mógł cieszyć się propozycjami, wśród których znajdziesz tę, jedyną działkę, która jest spełnieniem Twoich potrzeb.

    Jeżeli czujesz, że to wciąż za mało możesz w kilku prostych krokach założyć konto, a następnie dodać ogłoszenie w sekcji: „kupię działkę” - być może oferta sama do Ciebie przyjdzie! Nasz kreator przeprowadzi Cię przez proces jego dodawania krok po kroku. To dziecinnie proste!

  • Jeśli sprzedajesz...

    Jedyne, co musisz zrobić, to w kilku prostych krokach założyć konto, a następnie umieścić ogłoszenie – nasz kreator przeprowadzi Cię przez proces jego dodawania krok po kroku. To dziecinnie proste!

Zapraszamy!

Odwiedź nas, sprawdź ofertę, spędź miło czas i poleć znajomym ☺

Jeden portal,
wiele możliwości!

Przekonaj się sam i Wypróbuj już teraz

Skorzystaj z samouczka

Witaj!

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek.
Czy chciałbyś skorzystać z samouczka?